В Україні знову продовжать військовий стан
Американський солдат отримав майже чотири роки в'язниці в Росії

Американський солдат отримав майже чотири роки в'язниці в Росії

Російський суд засудив американського солдата до трьох років і дев'яти місяців позбавлення волі за звинуваченням у крадіжці та погрозі вбивства своєї дівчини, повідомляють державні інформаційні агентства.

Старший сержант Гордон Блек був засуджений судом у Владивостоці на Далекому Сході Росії і відбуватиме покарання в колонії-поселенні.

Сержант Блек, заарештований у травні, не визнав себе винним у погрозі вбивством, але визнав, що "частково" винен у крадіжці 10 000 рублів у дівчини.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Він буде оскаржувати вирок, повідомляють державні інформаційні агентства.

Прокурори вимагали засудити його до тюремного ув'язнення на чотири роки і вісім місяців, а захист просив його виправдати.

Американська влада заявила, що 34-річний сержант Блек познайомився зі своєю дівчиною в Південній Кореї.

У 2008 році він вступив на службу як піхотинець, у 2009 році його направили до Іраку, а в 2013 році - до Афганістану. Останнім часом він був приписаний до Восьмої армії збройних сил США в Кореї в Кемп Гамфріс.

Американська армія заявила, що сержант Блек не запитував офіційного дозволу, а міністерство оборони не давало дозволу на його поїздку в Росію або Китай, куди він спочатку вирушив дорогою з Південної Кореї. Немає жодних доказів того, що він мав намір залишитися в Росії. 


 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK