Як діятимуть графіки відключень 16 липня
ДТП з українцями в Румунії: подробиці від МЗС

ДТП з українцями в Румунії: подробиці від МЗС

Як повідомляв Mignews.ua, у ніч із 16 на 17 червня в румунському місті Констанца сталася ДТП за участю автобуса, у якому перебувало 57 громадян України, включно з 42 дітьми. Автобус зіткнувся з вантажівкою на залізничному переїзді в місцевості Торі-Верде-Михай Витяза.

За інформацією Міністерства закордонних справ України, 15 осіб отримали медичну допомогу на місці, а четверо, включно з двома дітьми, були госпіталізовані. У Міністерстві надзвичайних ситуацій Румунії уточнили, що 49 осіб не потребували госпіталізації та були розміщені в спортивному залі міста Невода, де їх забезпечили всім необхідним. Українські консули та румунські рятувальники надали всю необхідну допомогу постраждалим.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Посольство України в Румунії перебувало на постійному зв'язку з румунськими службами, включно з Міністерством надзвичайних ситуацій, поліцією та лікарями. Усіх постраждалих після огляду та надання медичної допомоги доправили до спортзалу міста Невода, де вони дочекалися іншого автобуса для продовження поїздки.

Міністерство закордонних справ України висловило подяку румунським службам порятунку за оперативне реагування та співпрацю, побажавши групі українців безпечної подальшої подорожі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK