Графіки відключень на 18 липня: по дві, три і чотири черги
Філіппінські солдати відбилися від китайської берегової охорони "голими руками"

Філіппінські солдати відбилися від китайської берегової охорони "голими руками"

Філіппінські солдати "голими руками" відбивалися від китайської берегової охорони, озброєної мечами, списами і ножами, в Південно-Китайському морі, заявив вищий військовий командир країни.

Генерал Ромео Браунер звинуватив китайські кораблі в тому, що вони таранили філіппінські човни, а потім висаджувалися на них і забирали зброю.

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

За словами генерала, один філіппінський солдат втратив великий палець, коли його судно було протаранено. Китай заперечує провину своїх військовослужбовців, заявляючи, що вони були "стримані".

За останній час сталася ціла низка небезпечних зіткнень, коли обидві сторони намагаються підтвердити свої претензії на спірні рифи.

Сутичка сталася в той момент, коли філіппінські ВМС і берегова охорона доставляли вантажі філіппінським військам, розквартированим на Другій мілині Томаса.

Генерал Браунер повідомив, що солдати бачили китайську берегову охорону, озброєну ножами, списами і болосами, що в перекладі з філіппінської означає "меч". За його словами, це перший випадок, коли філіппінські війська бачили, як китайці використовують цей вид зброї в цьому районі.

"Ми бачили на відео, як китайці навіть погрожували нашому персоналу, спрямовуючи на нього свої ножі", - сказав генерал Браунер.

Китайські військовослужбовці також захопили кілька одиниць зброї та знищили предмети, включно з моторами, і прокололи надувні судна.

Він додав, що цей інцидент прирівнюється до "піратства".
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK