Як діятимуть графіки відключень 16 липня
Уряд не обговорює підвищення податків в Україні... поки що

Уряд не обговорює підвищення податків в Україні... поки що

Уряд України поки не обговорює питання підвищення податків. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на годині запитань до уряду у Верховній Раді в п'ятницю, коли ексспікер парламенту Дмитро Разумков нагадав йому про обіцянку не підвищувати податки після їх відновлення до довоєнного рівня.

"Ми не починали і не обговорюємо в уряді питання підвищення податків", - сказав Шмигаль.

Водночас він підтвердив, що уряд звертатиметься до парламенту за додатковими коштами для сектору безпеки та оборони.

Як нагадав прем'єр, Міністерство оборони має на цей рік 1,7 трлн грн, які спрямовують лише на потреби сектору безпеки та оборони.

Міністр фінансів Сергій Марченко, який виступав перед цим, на запитання про законопроєкти, що можуть забезпечити джерела доходів, подякував Раді за розпочатий розгляд законопроєктів щодо підвищення акцизних податків на пальне і тютюн.

"Я сподіваюся, що ви приймете мудре рішення, яке дасть змогу наповнити державний бюджет коштом відповідних податків", - сказав глава Мінфіну, нагадавши, що ухвалення цього закону може принести 16 млрд грн ще цього року.

За словами Марченка, його результатом може стати несуттєве зростання цін "на гривню-дві" на деякі продукти, що за інфляції в 3,2% незначно вплине на її рівень. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK