Як діятимуть графіки відключень 16 липня
Процес броні від мобілізації в "Дії" займе не більше години

Процес броні від мобілізації в "Дії" займе не більше години

Процес бронювання від мобілізації через систему "Дія" займе всього одну годину. Про це повідомила заступниця директора Директорату розвитку електронних послуг Мінцифри України Валерія Ткач під час телемарафону, зазначивши, що спрощення процедури стало можливим завдяки вдосконаленню технологій у системі "Дія".

Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

"Всі процеси відбуватимуться протягом години. Як тільки керівник підприємства подасть працівника на бронювання, будуть проведені всі необхідні перевірки. Керівник отримає інформацію щодо кожного працівника: заброньований він чи ні", - розповіла Ткач.

За її словами, інформацію про бронювання працівник зможе побачити у додатку "Резерв+" у військово-обліковому документі. Також буде можливість роздрукувати паперовий документ.

Забронювати зможуть працівників підприємств, які визнані критично важливими для функціонування економіки України або забезпечують потреби Сил оборони. Отримати "бронь" можна, якщо:

  • працівник працює у зазначених категоріях компаній;
  • є у переліку реєстру військовозобов'язаних;
  • має трудові відносини, що підтверджують, що особа справді працевлаштована на підприємстві.

Нагадаємо, ще 7 червня Кабмін ухвалив постанову, згідно з якою послугу бронювання від мобілізації додадуть до "Дії".

Поки що для бронювання співробітників керівникам потрібно подавати заяву у паперовому вигляді та чекати на результат тижнями.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK