Графіки відключень на 18 липня: по дві, три і чотири черги
Вигнаний із Китаю бізнесмен украв у США $1 млрд

Вигнаний із Китаю бізнесмен украв у США $1 млрд

Китайський бізнесмен у вигнанні Майлз Гуо виманив у своїх послідовників понад 1 мільярд доларів після того, як влада Китаю заарештувала його власність, заявив федеральний прокурор, коли в Нью-Йорку розпочався суд у справі про шахрайство Гуо.

Помічник прокурора США Міка Фергенсон розповів присяжним, що Гуо, який був забудовником нерухомості в Китаї і переїхав до Нью-Йорка, набув популярності в Інтернеті завдяки відеороликам із критикою китайського уряду.

Після того як влада Китаю і Гонконгу у відповідь заарештувала його активи, Гуо почав пропонувати своїм послідовникам шахрайські інвестиції, сказав Фергенсон.

"Майлз Го провернув просту аферу в грандіозних масштабах. Він вів спосіб життя мільярдера, використовуючи гроші, вкрадені у людей, яких він обманював і обманював", - сказав Фергенсон.

Мангеттенське журі з 12 осіб розглядатиме звинувачення в тому, що Гуо використовував свою активну присутність в Інтернеті та сотні тисяч передплатників для отримання коштів, які він витрачав на себе і свою сім'ю.
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK