График отключения на 14 июля: киевляне останутся без света на 12 часов
Штаб Байдена про суд Трампа: Ніхто не вищий за закон

Штаб Байдена про суд Трампа: Ніхто не вищий за закон

Вирок Дональду Трампу, ухвалений судом Нью-Йорка, засвідчує, що «ніхто не стоїть вище за закон», стверджує передвиборчий штаб його суперника на виборах президента Джо Байдена.

«Сьогодні в Нью-Йорку ми побачили, що ніхто не стоїть вище за закон», - ідеться в заяві директора зі зв'язків із громадськістю передвиборчої кампанії Байдена-Гарріса Майкла Тайлера.

«Але сьогоднішній вердикт не змінює того факту, що американський народ стикається з простою реальністю. Як і раніше, є тільки один спосіб не допустити Дональда Трампа в Овальний кабінет: біля урни для голосування».

Спікер Палати представників США від республіканської партії Майк Джонсон назвав вирок Трампу за всіма звинуваченнями в його справі про гроші за мовчання в четвер «ганебним».

«Сьогодні ганебний день в американській історії. Демократи вітали засудження лідера опозиційної партії за безглуздими звинуваченнями, що ґрунтуються на свідченнях позбавленого адвокатського статусу і засудженого злочинця. Це був суто політичний захід, а не юридичний", - йдеться в заяві він.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK