График отключения на 14 июля: киевляне останутся без света на 12 часов
Подвійна бухгалтерія ООН: як створюють наклеп про голод у Газі

Подвійна бухгалтерія ООН: як створюють наклеп про голод у Газі

Портал ynet опублікував матеріал про те, як ООН маніпулює цифрами і приховує справжні обсяги гуманітарної допомоги, яку ввозять до Гази, - з метою очорнити Ізраїль і створити міф про те, що Газу «морять голодом».

З 7 жовтня Ізраїль проводить значну гуманітарну акцію, очолювану координатором урядових операцій на територіях. Однак із міжнародним співтовариством постійно виникають розбіжності з приводу обсягів допомоги, що надходить до Гази.

Згідно з даними UNRWA та ООН, обсяг допомоги, підрахований цими організаціями станом на 5 червня, починаючи від початку війни, становить 26 684 вантажівки, які в'їхали в Газу. За даними офісу координатора уряду, заснованих на підрахунку вантажівок, які пройшли через КПП - 34 199 вантажівок.

Травень - гарний приклад цієї подвійної бухгалтерії: координатор урядових операцій на територіях підраховує всі вантажівки, що переправляються в Газу. Часто сотні вантажівок чекають, коли їх заберуть гуманітарні організації ООН. Ці вантажівки включаються до підрахунку, оскільки вони очікують збору і розподілу допомоги міжнародною спільнотою. У травні палестинська адміністрація повідомила про 6 359 вантажівок, але ООН забрала тільки 1 479 вантажівок - лише чверть від кількості вантажівок, пропущених Ізраїлем. Саме тому міжнародне співтовариство звинуватило Ізраїль у тому, що цього місяця допомога надійшла в недостатній кількості.

UNRWA працює над тим, щоб виставити Ізраїль як окупаційну силу, що створює навмисний голод в анклаві. Світ підтримує статус агентства та ігнорує допомогу, що надходить від інших агентств ООН, яка не враховується. «Якщо співробітник з логістики UNRWA бачить колону з Об'єднаних Арабських Еміратів, він її зареєструє, - каже співробітник міністерства оборони, - а ті, які він не бачив, він рахувати не буде». У Керем-Шалом є координатор, який реєструє тільки тоді, коли він фізично там перебуває".
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK