Рада пішла на "канікули": зміну кадрів у Кабміні перенесли на серпень, - ЗМІ
Єгипет готовий до введення миротворців до Гази

Єгипет готовий до введення миротворців до Гази

Єгипетські джерела повідомили сьогодні вранці, 19 червня, про нові подробиці зустрічей начальника Генштабу Герці Халеві в Бахрейні.

Згідно з повідомленням катарської газети "Аль-Арабі аль-Джадід", начальник штабу зустрівся минулого тижня з високопоставленими представниками армій Єгипту, Йорданії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Саудівської Аравії та Бахрейну. На зустрічі також був присутній командувач Центрального командування армії США Майкл Курилла.

Газета повідомляє, що на зустрічі обговорювали три основні питання: впровадження мережі раннього попередження про безпілотники і балістичні ракети Ірану і його союзників у регіоні, можливість відновлення миру і забезпечення безпеки суден на маршрутах Червоного моря, а також способи якнайшвидшого припинення війни в Газі.

Під час зустрічі представник Єгипту наголосив, що закінчення війни в Газі стане пом'якшувальним фактором для всіх інших криз у регіоні і запобіжить розширенню війни. Каїр висловив готовність надати своїх військовослужбовців до контингенту арабських сил під егідою ООН, які увійдуть до певних районів Гази на обмежений період, який не може бути подовжено, - за умови, що ЦАХАЛ повністю виведе війська".

Крім того, єгипетське джерело заявило, що "якщо угоду з цього питання буде досягнуто - такі сили можуть бути присутніми на палестинській стороні контрольно-пропускного пункту Рафіах та інших контрольно-пропускних пунктах у Газі. Сили також можуть охороняти деякі морські пункти і не будуть перебувати всередині міст і населених пунктів. Вони залишаться в Газі доти, доки палестинський уряд не візьме ситуацію в анклаві під свій контроль".

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK