В Україні знову продовжать військовий стан
Міністри Єврогрупи підтвердили підтримку України | Фото: pixabay.com

Міністри Єврогрупи підтвердили підтримку України

Міністри фінансів країн Єврогрупи підтвердили готовність надалі надавати Україні фінансову допомогу, зокрема, за рахунок надходжень від заморожених в ЄС фінансових активів Росії. Про це за підсумками віртуальної зустрічі 5 червня напередодні саміту G7 заявив президент Єврогрупи, міністр державних витрат і реформ Ірландії Пасхал Донохью.

Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

"Ми підтвердили нашу непохитну підтримку для України та залишаємося рішучими у тому, щоб допомогти Україні відповісти на її фінансові потреби. Учасники зустрічі нагадали про прийняте минулого місяця одноголосне рішення всіх країн-членів ЄС спрямувати на користь України надзвичайні надходження, що згенеровані від заблокованих російських активів в Європі. Обговорення серед міністрів продемонструвало вдячність у зв’язку із конструктивним залученням з партнерами по G7 у цьому зв’язку, та повну підтримку його продовження", - зазначили у Європейській раді.

Як повідомляє Кореспондент, міністри країн Єврогрупи під час цієї віртуальної зустрічі були проінформовані про підсумки обговорення на рівні міністрів фінансів G7 та керівників Центробанку, що відбулося в італійському місті Стреза напередодні саміту за участю лідерів Групи семи.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський візьме участь або в онлайн, або в офлайн-форматі в саміті G-7, який відбудеться в Італії 13-15 червня.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK