Графіки відключень на 18 липня: по дві, три і чотири черги
У Німеччині набирають обертів ножові теракти

У Німеччині набирають обертів ножові теракти

За даними поліцейської статистики, лише у землі Північний Рейн-Вестфалія кількість нападів з ножем минулого року зросла майже на 50%: з 4191 злочину у 2022 році до 6221 минулого року.

Кожен третій підозрюваний у скоєнні таких злочинів молодший за 21 рік, 87% усіх нападників — чоловіки. При цьому майже половина (47,4%) обвинувачених не має громадянства Німеччини. Про це пише видання Bild.

“Заборони на ножі у певних місцях – це просто прояв безпорадності. Як повинні дотримуватися таких заборон на вулицях та площах, які не оточені поліцією?” — запитує професор кримінології Фрідріх Лезель.

Існує принаймні приблизний профіль злочинця. В арабських країнах, зокрема, прийнято, щоб чоловіки носили із собою ніж. Це мужньо. Але, звичайно, навіть у цих культурах лише невелика частина, можливо, п'ять відсотків справді небезпечна. Якби доступ до вогнепальної зброї в Німеччині був таким самим легким, як у США, злочинці також вдавалися б до зброї, а не до ножів”, — каже Лезель.

Експерт вважає, що для зниження кількості злочинів з використанням холодної зброї влада має вживати нових заходів щодо інтеграції мігрантів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK