Укренерго оновило інформацію про відключення електроенергії 23 липня
Угорщина назвала цілі головування в ЄС: про Україну чи війну - жодного слова | Фото: pixabay.com

Угорщина назвала цілі головування в ЄС: про Україну чи війну - жодного слова

Угорщина перерахувала пріоритети свого головування в Європейському Союзі. Офіційний Будапешт не вважає Україну чи війну своїм пріоритетом в Україні, пише DW.
 
Угорщина, як голова Ради ЄС, нібито прагне "збалансувати" процеси розширення Євросоюзу, маючи на увазі сприяння інтеграційному процесу країн Західних Балкан, заявив представник Угорщини в ЄС Балінт Одор на брифінгу. За його словами, Будапешт хоче протягом півроку провести саміт ЄС - Західні Балкани.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

На запитання про те, чого варто очікувати в питанні щодо Росії та допомоги Україні, чиновник відповів, що Угорщина "уважно стежитиме за розвитком подій і включатиме до порядку денного всі необхідні аспекти в міру необхідності".
 
При цьому представник Угорщини в ЄС нічого не сказав загалом про підтримку України. Але він назвав пріоритетами головування конкурентоспроможність Євросоюзу, економічні відносини з третіми країнами, полегшення адміністративного тягаря, оборонну політику, співпрацю у сфері закупівель озброєнь.
 
Слоганом головування Угорщина обрала Повернемо Європі колишню велич або Зробимо Європу знову великою, пише Корреспондент.net, нагадуючи, що ці слогани подібні до слоганів передвиборчої кампанії екс-президента США Дональда Трампа.
 
У 2016 році угорський прем'єр Віктор Орбан був єдиним лідером у ЄС, який висловився на підтримку Трампа.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK