График отключения на 14 июля: киевляне останутся без света на 12 часов
Зустріч Зеленський-Байден: відверта оцінка війни, вибачення за затримку допомоги

Зустріч Зеленський-Байден: відверта оцінка війни, вибачення за затримку допомоги

У Парижі відбулася важлива зустріч президентів України і США, на якій Володимир Зеленський дав "вельми відверту оцінку"  поточній ситуації у війні проти РФ, а Джо Байден попросив вибачення за затримку допомоги.

Про це розповів радник Білого дому Джон Кірбі на брифінгу.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Зеленський поділився з Байденом подробицями ситуації на фронті, розповів про той натиск із боку армії РФ, якого українські війська зазнають, особливо на сході, на Донбасі, розповів Кірбі, зазначивши, що військова допомога США відіграла ключову роль у стримуванні російського наступу, особливо в Харківській області, але для остаточної перемоги потрібні додаткові зусилля.

За словами радника Білого дому, Байден запевнив Зеленського в продовженні підтримки України з боку Сполучених Штатів.

Під час переговорів Байден вибачився перед Зеленським за затримку в постачанні військової допомоги, спричинену внутрішніми проблемами з ухваленням законопроєкту.

"Я прошу вибачення за тижні невизначеності, тому що в нас були проблеми з фінансуванням через деяких наших дуже консервативних членів, які затримували його, але ми зробили це", - сказав Байден, наголосивши, що американський народ підтримує Україну в довгостроковій перспективі та висловив захоплення стійкістю українського народу.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK