Як діятимуть графіки відключень 16 липня
Європа запрошує на навчання український бізнес: як потрапити | Фото: pixabay.com

Європа запрошує на навчання український бізнес: як потрапити

Молоді підприємці з України можуть поїхати на навчання до країн Європейського Союзу, щоб обмінятися досвідом з іноземними колегами.

Це випливає з програми з підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС і Великої Британії House of Europe. Її вивчили наші колеги з РБК-Україна і поділилися алгоритмом дій.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

У чому користь поїздки

Упродовж трьох місяців учасники будуть працювати з досвідченими підприємцями у Європі. Ви можете відвідати одну з 27 країн ЄС, Албанії, Боснії та Герцеговини, Ліхтенштейну, Ісландії, Норвегії, Косово, Чорногорії, Північної Македонії, Сербії, Молдови чи Туреччини.

Організатори також гарантують щомісячну стипендію на проїзд, проживання та інші базові витрати.

Під час навчання учасники зможуть знайти чи створити мережу потенційних партнерів, постачальників і клієнтів з Європи. А ще до всього цього здобудуть практичний досвід, персоналізовані поради, обмін ідеями, розуміння особливостей ведення бізнесу на ринках Європи.

Хто та як може подати заявку

Це обміни для підприємців, які:

  • хочуть відкрити свою справу
  • мають не більше як три роки підприємницького досвіду;
  • знають англійську на рівні B2 або вище

Для участі потрібно заповнити онлайн-форму до 30 червня. З вами зв'яжуться організатори протягом двох тижнів і пояснять, які документи підготувати.

Важливі деталі

Обмін триває від одного до трьох місяців. Тривалість залежить від того, скільки часу конкретний учасник може й хоче присвятити програмі.

Під час воєнного стану в Україні діють обмеження на виїзд чоловіків за кордон. Тому отримати дозвіл на перетин кордону відповідальність самих учасників

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK