В Україні оцінили, як пройшов саміт НАТО у Вашингтоні
Крадіжка речей зі скриньки в супермаркеті: ваші права та дії | Фото: pixabay.com

Крадіжка речей зі скриньки в супермаркеті: ваші права та дії

Адміністрація магазину несе відповідальність за збереження речей, залишених у комірках зберігання. У разі крадіжки потерпілий може звернутися до поліції та вимагати відшкодування збитків. 

Про це нагадали в Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Українцям радять у разі крадіжки речей викликати адміністрацію закладу та поліцію. Відповідно до частини 3 статті 937 Цивільного кодексу України, адміністрація супермаркету зобов'язана відшкодувати всі збитки в розмірі вартості втрачених речей. Зберігач речей повинен компенсувати всі збитки, спричинені їх втратою.

Постраждалим від крадіжки рекомендується детально описувати поліції всі викрадені предмети. Якщо адміністрація магазину відмовляється добровільно відшкодувати збитки, потерпілий має право подати позов до суду. Важливо зберегти всі докази, як-от чек на оплату товарів або записи з камер відеоспостереження, якщо вони є, щоб підтвердити факт крадіжки і вартість вкрадених речей.

"Пам'ятайте, що залишення речей у камері схову в магазині - це право, а не обов'язок покупця", - йдеться в повідомленні. У разі виникнення спірних ситуацій завжди можна звернутися за консультацією до юриста або до відповідних державних органів для захисту своїх прав.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK