Графіки відключень на 18 липня: по дві, три і чотири черги
Данія оголосила про новий пакет військової допомоги для України | Фото: pixabay.com

Данія оголосила про новий пакет військової допомоги для України

Данія оголосила про новий, 19-й за рахунком, пакет військової підтримки для України, який, серед іншого, передбачає фінансові вкладення в українське збройове виробництво. 

Про це повідомило Міністерство оборони Данії.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Так, новий пакет допомоги передбачає укладення низки різних угод із союзниками щодо закупівель і передач з боку союзної оборонної промисловості. Серед іншого буде передано більше обладнання для підтримки F-16, які надасть Данія. Будуть також зроблені пожертвування із запасів Збройних сил Данії.

Україна, як і раніше, потребує значної військової підтримки через тривалу російську агресію, отже, за допомогою останнього пакета допомоги Данія забезпечує "максимально можливу підтримку потреб України на полі бою тут і зараз", - заявив міністр оборони Данії Трольс Лунд Поульсен.

"Але в нас також є зобов'язання Данії щодо забезпечення безпеки підтримати Україну в найближчі 10 років. Саме тому ми створили данську модель підтримки через українську оборонну промисловість, яка допоможе нарощувати українське виробництво військової техніки в короткостроковій і довгостроковій перспективі", - додав він.

У двох останніх пакетах допомоги для інвестицій в українську оборонну промисловість було зарезервовано загалом 1,2 млрд данських крон (понад 170 млн дол. - ред.). 

У Міноборони Данії зазначили, що новий пакет дає змогу розподілити 1,2 млрд крон таким чином, щоб відомство могло швидко задовольнити потреби України. Очікується, що перший проєкт буде запущено влітку.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK