Як діятимуть графіки відключень 16 липня
Зеленський: Україна починає переговори про вступ до ЄС

Зеленський: Україна починає переговори про вступ до ЄС

Президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні наприкінці 849-го дня повномасштабного вторгнення РФ повідомив про значні успіхи України в європейському напрямку. Євросоюз затвердив переговорну рамку для нашої країни, що відкриває шлях до початку переговорів щодо вступу України до ЄС. Це "реально історичні речі", зазначив він і наголосив, що Україна завжди буде частиною єдиної Європи.

Президент також привітав Молдову із затвердженням переговорної рамки і висловив упевненість у важливості об'єднання країн, які поділяють європейські цінності.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

До слова, за даними Deutsche Welle, 26 червня в Брюсселі Президент України особисто підпише безпекову угоду з ЄС. У ній ідеться не лише про військову допомогу Києву, а й про фінансову підтримку, євроінтеграцію та інші сфери співпраці.

Розповів він про бесіду з президентом Польщі Анджеєм Дудою Зеленський, під час якої обговорювали підтримку з боку Польщі, підготовку до саміту НАТО у Вашингтоні та реалізацію пунктів Формули миру.

Звичайно ж, приділив Володимир Зеленський увагу ситуації на фронті. Він відзначив стабілізацію обстановки в Харківській області завдяки зусиллям українських воїнів, і складну ситуацію на Донецькому напрямку, особливо в районі Покровського. Зеленський висловив гордість за стійкість і хоробрість українських військових, наголосивши на важливості знищення російських окупантів і припинення будь-яких надій Росії на успіх у цій страшній війні.

Не забув Президент України у своєму зверненні подякувати збірній України з футболу за їхню перемогу, наголосивши, що кожна перемога важлива на шляху до загальної перемоги країни.

Завершив своє звернення Володимир Зеленський словами подяки до всіх, хто підтримує Україну та вірить у її перемогу.


   

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK