График отключения на 14 июля: киевляне останутся без света на 12 часов
Через два роки після викрадення в Україну повернули п'ятьох дітей-сиріт. Фото

Через два роки після викрадення в Україну повернули п'ятьох дітей-сиріт. Фото


У неділю, 2 червня, до Миколаївської області повернулися п'ятеро дітей-сиріт, яких росіяни незаконно депортували з України ще 2022 року. Про це повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім

"Сьогодні (2 червня, - Ред.) ми зустріли в Миколаєві п'ятьох вихованців Новопетрівської спеціальної школи, які у 2022 році пережили жахи депортації росіянами", - наголосив голова Миколаївської ОВА.

Він розповів, що в березні 2022 року заклад опинився в окупації. У липні 2022 року військовослужбовці РФ силоміць вивезли дітей і персонал до Херсонської області, а звідти - до Краснодарського краю.

"У листопаді того ж року дітей разом із супроводжуючими вдалося повернути з території Росії до Грузії", - зазначив посадовець.

Він додав, що Департаментом освіти та службою у справах дітей Миколаївської ОДА "було здійснено заходи щодо пошуку близьких родичів та влаштування їх у сім'ю".

Відомо, що четверо дітей поїдуть у нові сім'ї, а 17-річна дівчина з вересня розпочне навчання у професійному ліцеї.

"Дякую всім, хто допомагав повернути хлопців додому. Дякую всім, хто шукав для них нову родину. Особлива подяка і повага законним опікунам, які взяли відповідальність за них. Це неймовірно сміливо і важливо. Ми будемо підтримувати наших дітей і далі", - підсумував Кім. 


В Украину вернули пятерых детей-сирот, похищенных россиянами два года назад: как это было (фото)

В Украину вернули пятерых детей-сирот, похищенных россиянами два года назад: как это было (фото)

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK