График отключения на 14 июля: киевляне останутся без света на 12 часов
РФ почала наступ на Харківщині раніше плану, - головком ЗСУ

РФ почала наступ на Харківщині раніше плану, - головком ЗСУ

Війська РФ почали наступ на півночі Харківської області раніше, ніж планували, тому завдання зараз - не допустити подальшого просування. Про це написав головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у своєму Telegram-каналі.

"Противник розпочав наступ значно раніше запланованого терміну, коли помітив перекидання наших військ, однак йому не вдалося прорвати нашу оборону", - написав він, зазначивши, що "попереду будуть важкі бої, і ворог до цього готується".


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Олександр Сирський наголосив, що зараз українським воїнам потрібно не допустити подальшого просування ворожих військ стійким утриманням зайнятих рубежів і позицій, ударами авіації, ракетних систем, вогнем артилерії та танків завдати йому максимальних втрат, а також створити умови для розгрому діями мобільних штурмових груп та підрозділів атаками у фланг та тил за різними напрямками.

"Звісно, ми маємо максимально ефективно використати нашу перевагу в ударних БПЛА в поєднанні з використанням засобів РЕБ і точним вогнем артилерії. Саме цьому питанню, а також перегрупуванню військ і спрощенню системи всебічного забезпечення була присвячена моя робота", - написав головком ЗСУ.

Як відомо, у ніч на 10 травня війська РФ почали наступ на півночі Харківської області. 
Ворог захопив близько десяти населених пунктів. За даними Президента України Володимира Зеленського, російська армія просунулася не більше ніж на 10 км - до "бетонної лінії оборони ніхто не дійшов".


 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK