Як діятимуть графіки відключень 16 липня
Київська область швидко зміцнює військові позиції. Відео

Київська область швидко зміцнює військові позиції. Відео

Київська область нарощує темпи облаштування військових інженерно-технічних фортифікаційних споруд і ліній невибухових загороджень. Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко у відео, оприлюдненому на сторінці Facebook.

"Добре захищені оборонні рубежі - це те, що турбує кожного українця, це те, над чим активно працюємо разом із військовими. Київська область нарощує темпи облаштування військових інженерно-технічних фортифікаційних споруд та ліній невибухових загороджень. Зміцнюємо обороноздатність нашої Київської області", - запевнив Кравченко.
ості


Читайте нас у Telegramтільки найактуальніші та перевірені новини

Військове командування визначило місця і типи споруд, а всі роботи проводяться під його постійною координацією. Кравченко наголосив, що терміни, якість і ціни перебувають під багаторівневим контролем, а держава виділяє необхідні кошти на облаштування фортифікацій.

Підрядники, які працюють на об'єктах, пройшли повну перевірку правоохоронних органів. Кравченко зазначив, що контроль за витратами коштів здійснюється Службою безпеки України, Державним бюро розслідувань та Національним антикорупційним бюро України.

Крім того, фахівці Київського науково-дослідного інституту судових експертиз перевірили всю проєктно-кошторисну документацію та здійснюють технічний нагляд за будівництвом.

З міркувань безпеки Київська обласна військова адміністрація не розголошує більш детальну інформацію.


   

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK