График отключения на 14 июля: киевляне останутся без света на 12 часов
П'ять днів на самоті: волонтери врятували під Вовчанськом собаку-героя | Фото: pixabay.com

П'ять днів на самоті: волонтери врятували під Вовчанськом собаку-героя

У Вовчанському Харківської області, який перебуває під постійними обстрілами російської армії, волонтерам вдалося врятувати собаку породи алабай. 

Вони ж опублікували зворушливе відео порятунку. Пес п'ять днів провів на самоті, замкнений у вольєрі. Деталі про його господарів залишаються невідомими.

"Порятунок алабая. П'ять днів просидів сам. Село під Вовчанськом", - написали волонтери Благодійного фонду "12 вартових".
Алабай, або середньоазіатська вівчарка, - одна з найдавніших порід собак, що формувалася як порода народної селекції впродовж понад чотирьох тисяч років на величезній території, що простягається сьогодні від Каспійського моря до Китаю і від Південного Уралу до Афганістану. 

Ці собаки використовувалися для охорони худоби, караванів і житла господарів. У крові алабаїв тече спадщина тибетських собак, пастухів кочових племен і бойових псів Месопотамії.

Важкі умови існування і необхідність захищати своїх господарів від вовків та інших хижаків зробили алабаїв сильними, безстрашними і витривалими. Порятунок цього собаки під обстрілами став символом надії та стійкості для мешканців Харківської області.

Історія врятованого алабая зворушила серця багатьох людей, нагадавши про важливість доброти і людяності навіть у найважчі часи.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK