Укренерго оновило інформацію про відключення електроенергії 23 липня
Війна видавила з Ізраїлю мільйонерів

Війна видавила з Ізраїлю мільйонерів

Уперше за кілька десятиліть з Ізраїлю виїжджає більше заможних мігрантів, ніж приїжджає, йдеться у звіті Henley's Private Wealth Migration.

Ізраїль вибув із рейтингу "Міграція приватного капіталу" за 2024 рік, опублікованого сьогодні консультантами з міжнародного проживання та громадянства інвестиційної компанії Henley & Partners.

Щороку Henley складає список 20 країн, які прийняли найбільшу кількість заможних людей. Минулого року Ізраїль посів 12-те місце з 600 новими заможними людьми, що мешкають у країні, тоді як у 2022 році Ізраїль посідав восьме місце. Війна означає, що дедалі менше і менше заможних інвесторів зацікавлені в тому, щоб оселитися в країні, і переводять свої капітали в інші, безпечніші місця. Henley визначає заможну людину як людину з ліквідними активами понад 1 мільйон доларів.

У звіті "Міграція багатства" говориться: "У результаті перелому ситуації у звіті стало відомо, що Ізраїль уперше вибув зі списку країн з найбільшим припливом капіталу. Це серйозний поворот, оскільки Ізраїль протягом кількох десятиліть входив до десятки найкращих напрямків для міграції мільйонерів".

Старший консультант по роботі з клієнтами Henley & Partners Israel Ден Марконі каже: "Цей сейсмічний зсув підкреслює, як швидко конфлікт може зруйнувати привабливість країни для багатих і глобально мобільних людей. Триваюча війна не тільки зруйнувала імідж Ізраїлю як безпечної гавані, а й загрожує затьмарити його економічні досягнення".

Коментарі Марконі відображають економічні збитки, завдані Ізраїлю війною, причому багаті люди не виявляють жодних почуттів. Цей збиток проявляється, зокрема, в секторі високих технологій, який значною мірою залежить від коштів інвесторів на створення стартапів. Інвестори голосують ногами, і немає жодної впевненості в тому, що цю шкоду буде легко повернути назад.

Перше місце в списку посіли ОАЕ, які залучили за останній рік 6 700 грошових мігрантів. На другому місці опинилися США, які залучили 3 800 мігрантів, за ними йдуть Сінгапур, Канада, Австралія, Італія, Швейцарія, Греція, Португалія та Японія. Найбільше грошових мігрантів за останній рік втратили Китай, Велика Британія та Індія.

Henley підкреслює, що звіт є випереджальним індикатором загального економічного стану країн.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK