Як діятимуть графіки відключень 16 липня

Погода та стихійні лиха

У Києві температура на нагрітих поверхнях сягає +65°C. Фото

У Києві температура на нагрітих поверхнях сягає +65°C. Фото

15 липня температура на вулицях Києва подекуди сягає позначки до +65°C на нагрітих під сонячними променями поверхнях. Заміри проводили активісти, щоб показати, як озеленення допомагає містам адаптуватися до кліматичних змін.
Погода на 13 и 14 июля: легче не станет – нас ждут "горячие" выходные | Фото: pixabay.com

Погода на 13 и 14 июля: легче не станет – нас ждут "горячие" выходные

Вихідні, 13 і 14 липня, по всій Україні будуть дуже спекотними - надзвичайна спека в Україні продовжиться. Температура по всій країні підвищиться до +32°...+36°, а місцями буде +37°...+39°. Місцями на заході країни ймовірні невеликі дощі та грози, але на температуру вони не матимуть істотного впливу. На решті території буде сухо і сонячно.
Абсолютний температурний рекорд: Україну накриє шалена спека | Фото: pixabay.com

Абсолютний температурний рекорд: Україну накриє шалена спека

З 15 по 20 липня в Україні очікується аномально висока температура, яка сягатиме абсолютних рекордів. За прогнозами синоптиків, у центральних, південних та східних областях температура повітря підніметься до +37…+42°С.
Погода на 11 липня: четвер в Україні буде пекельно спекотним | Фото: pixabay.com

Погода на 11 липня: четвер в Україні буде пекельно спекотним

Четвер, 11 липня, буде пекельно спекотним - по всій країні температура буде в межах +31°...+39°. Найспекотніше - на півдні та південному сході. Переважатиме практично безхмарна погода, а місцями на заході ймовірні короткочасні дощі.
Погода на 10 липня: будьте готові до +40 "за бортом" | Фото: pixabay.com

Погода на 10 липня: будьте готові до +40 "за бортом"

Ось і дочекалися ми сорокаградусної спеки. +40 на термометрі ми побачимо в середу, 10 липня. Найвищі температури будуть на півдні та південному сході України. На заході буде +29°...+31°, а на решті території стовпчики термометрів покажуть +30°...+37°. На північному сході та в деяких центральних областях пройдуть дощі, але на спеку вони не вплинуть.
Погода на 9 липня: у вівторок спека посилиться, подекуди підуть дощі | Фото: pixabay.com

Погода на 9 липня: у вівторок спека посилиться, подекуди підуть дощі

У вівторок, 9 липня, в Україні стане ще спекотніше. У деяких областях на заході, півночі, в центральній частині та на півдні пройдуть останні на найближчі дні дощі. Щоправда, легше від них ніяк не стане - на температуру опади не вплинуть: стовпчики термометрів практично в усій країні покажуть +30°...+35°, а на південному сході розжарить до +37°...+39°.
Середня глобальна температура б'є рекорд +1,5° C

Середня глобальна температура б'є рекорд +1,5° C

Середня глобальна температура за останні 12 місяців є найвищою за всю історію спостережень: вона на 0,76 градуса Цельсія вища за середню температуру 1991-2020 років і на 1,64 градуса Цельсія вища за середню доіндустріальну температуру 1850-1900 років.
Погода на 8-12 липня: робочий тиждень пройде в пекельній спеці | Фото: pixabay.com

Погода на 8-12 липня: робочий тиждень пройде в пекельній спеці

На робочий тиждень із 8 до 12 липня в Україну прийде "пекельна" спека. Синоптики прогнозують, що місцями температура підніметься до +40 градусів. Ці рекордні показники протримаються досить довго, попереджають український синоптик Наталка Діденко та Укргідрометцентр.