Як діятимуть графіки відключень 16 липня

Екологія

Кліматичний збиток Україні від війни РФ сягнув $32 млрд

Кліматичний збиток Україні від війни РФ сягнув $32 млрд

За два роки великої війни Росія завдала кліматичних збитків на 32 млрд дол. Унаслідок бойових дій сталося 175 млн тонн викидів вуглекислого газу, що еквівалентно річному обсягу викидів від 90 млн автомобілів або від усіх Нідерландів за рік.
У Києві кожне третє озеро частково забудоване: екологи б’ють на сполох | Фото: Mignews.ua

У Києві кожне третє озеро частково забудоване: екологи б’ють на сполох

Київські екологи порахували, що на сьогодні понад 40 водойм столиці знищені і невідворотно. Третину київських озер вже частково забудовано, а на кожне друге озеро забудовники робили замах. Таку сумну статистику озвучили київські екологи.
У Києві найбрудніше повітря в усій Україні, - IQAir | Фото: pixabay.com

У Києві найбрудніше повітря в усій Україні, - IQAir

Повітря в Києві названо найбільш забрудненим в Україні. Такого висновку дійшли швейцарські експерти, ґрунтуючись на результатах дослідження якості повітря, проведеного в 134 країнах світу.
ЄС подає в суд на Грецію

ЄС подає в суд на Грецію

Європейська комісія заявила в середу, 13 березня, що подає позов проти Греції до вищого суду ЄС через нездатність переглянути свої плани управління ризиками повеней, ключовий інструмент для країн ЄС з підготовки до повеней.
Зранку у Києві погіршилося повітря: що робити

Зранку у Києві погіршилося повітря: що робити

Зранку п’ятниці, 1 березня, у Києві спостерігається тимчасове погіршення якості повітря. Водночас перевищення гранично допустимих концентрацій речовин, за якими здійснюється спостереження, не виявлено.