Як діятимуть графіки відключень 16 липня
Вантажівка з 32 українцями прорвалася через угорський кордон: усіх затримано

Вантажівка з 32 українцями прорвалася через угорський кордон: усіх затримано

У неділю 9 червня на Закарпатті вантажівка ГАЗ-66 із чорними військовими номерами прорвала кордон, угорські прикордонники затримали 32 українських громадян. Про це повідомив речник Держприкордонслужби України полковник Андрій Демченко, передає Українська правда

Вранці 10 червня в мережі з'явилася інформація про інцидент на українсько-угорському кордоні, який стався на ділянці "Косино" і "Велика Бийгань".

Відеокамери зафіксували, що вантажівка рухалася з польової дороги через поле в напрямку кордону. Пізніше автомобіль знайшли на угорській стороні, а всі пасажири його покинули. Ще пізніше угорська сторона повідомила про затримання 32 осіб.

"Щодо незаконного перетину кордону групою осіб із залученням транспортного засобу на ділянці Мукачівського загону наразі проводиться вся необхідна перевірка. Рух вантажівки в бік кордону через поле було зафіксовано за допомогою технічних засобів контролю за місцевістю. Група реагування виявила сліди автомобіля в бік суміжної країни.

Надалі суміжна сторона повідомила про виявлення ними транспортного засобу та затримання 32 громадян України.
Окрім цього прикордонники України затримали кількох осіб, які можливо причетні до незаконного переміщення через кордон цих осіб. З ними проводяться фільтраційно-перевірочні заходи.

Як бачимо, протиправні елементи не полишають спроб щодо незаконного переміщення осіб через кордон. Натомість самі порушники користуються послугами злочинних організованих груп, які обіцяють їм сприяння за чималі суми грошей", - розповів Демченко.

Він уточнив, що під час перевірки не було встановлено приналежність автомобіля до військових формувань. Офіцер додав, що поки що угорська сторона ще не передала Україні затриманих громадян.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK