Рада пішла на "канікули": зміну кадрів у Кабміні перенесли на серпень, - ЗМІ
Убиту 9-річну Валерію з України батько заборонив ховати в Німеччині

Убиту 9-річну Валерію з України батько заборонив ховати в Німеччині

На початку війни Росії проти України на той момент 7-річна Валерія У 2022 році юна Валерія втекла з України в Німеччину разом із мамою, бабусею і сестрою. 

Сімейство оселилося в місті Дебельн у Саксонії. 32-річний батько дівчинки Роман залишився в Україні та воює в лавах ЗСУ. 

На жаль, шлюб не витримав випробування розлукою. Батьки дівчинки розлучилися. Мама дівчинки стала зустрічатися з іншим чоловіком.

Через два роки, 9-річна Валерія зникла 3 червня дорогою до школи. Її тіло знайшли через тиждень у лісі.

Учора, в п'ятницю, в Празі затримали 36-річного громадянина Молдови, - головного підозрюваного у вбивстві. Раніше він мав стосунки з матір'ю Валерії. 

Батько дівчинки, Роман, зробив заяву німецькій пресі. Він сказав, що хоче забрати тіло дитини додому, в Україну.

"Я хочу забрати дочку додому і поховати її тут, в Україні. Я не залишу її там". Найближчим часом він має прибути до Німеччини. 

У п'ятницю ввечері майже 2000 жителів Дебельна зібралися на центральній площі Обермаркт, де вшанували пам'ять Валерії. Загалом у місті мешкають близько 23 000 осіб, тобто на акцію прийшов кожен десятий. Зі сцени виступив бургомістр Свен Лібхаузер. Люди принесли квіти, свічки та м'які іграшки, а потім запустили в небо повітряні кулі.


 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK