Війська РФ атакували Дніпропетровщину. Є поранені
ВМС: у Криму міг бути пошкоджений третій військовий корабель РФ

ВМС: у Криму міг бути пошкоджений третій військовий корабель РФ

Під час ракетного удару по Криму 23 березня міг бути пошкоджений ще один російський корабель - " Іван Хурс". Про це повідомив речник Військово-морських сил України Дмитро Плетенчук в ефірі Радіо Свобода.

"Ця інформація (про пошкодження російських кораблів - ред.) потребує деякого часу для того, щоб її верифікувати повністю. Ми її подаємо також виважено. Я сьогодні тільки вранці підтвердив, що обидва кораблі ("Ямал" і "Азов" - ред.) пошкоджені. Зараз так само стоїть питання про пошкодження "Івана Хурса". Ця інформація так само верифікується", - розповів він.

За його словами, є підозра, що цей корабель також зазнав пошкодження. "Станом на цей момент можемо підтвердити, що обидва БДК отримали пошкодження. Їхній характер встановлюється, один із них одразу вирушив на ремонт", - додав Плетенчук.

Коментуючи важливість ураження російських кораблів, Плетенчук зауважив, що з 13 кораблів РФ до початку повномасштабного вторгнення, які росіяни готували для захоплення південного узбережжя України, нині в строю лишається лише три.

"Крім того, було уражено будівлю військово-морської бази в Севастополі та нанесено вогневе ураження по паливно-мастильних складах", - розповів речник ВМС.

Розвідувальний корабель "Іван Хурс" був спущений на воду тільки 2017 року і введений до складу Чорноморського флоту РФ 2018 року. Він обладнаний різноманітними комплексами радіотехнічної розвідки, радіоелектронної боротьби, а також системами зв'язку для забезпечення управління флотом.

Він призначений для стеження за комплексами протиракетної оборони, а точний склад апаратури не розголошується. Озброєння корабля - кілька тумбових кулеметних установок МТПУ для 14,5 мм КПВТ і кілька ПЗРК. Екіпаж становить 120 осіб. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK