Рада пішла на "канікули": зміну кадрів у Кабміні перенесли на серпень, - ЗМІ
Російські банки: Юанів на всіх не вистачить

Російські банки: Юанів на всіх не вистачить

Після того, як проти Московської біржі було введено санкції, і торгівля доларом та євро зупинилася, російські банки зіткнулися з нестачею юанів.

Вже у четвер, 13 червня, банки звернулися до ЦП за рекордним в історії обсягом юаневих кредитів.

Дефіцит китайської валюти був пов'язаний з тим, що багато учасників ринку почали виводити юані на рахунки у філії китайських банків, розповів Frank RG співробітник великого російського банку. Зайняти юані на міжбанківському ринку стало практично неможливо: ставки злетіли до 27% річних, однак у п'ятницю опустилися до нормальних.

На ринку виникли побоювання, що слідом за доларом та євро Мосбіржа може бути змушена зупинити торги та китайською валютою. Тут російські оптимістичні. Багато фінансових аналітиків вважають, що вже з юанем такого точно не станеться.

А тим часом, філії великих китайських банків у Росії в четвер припинили розрахунки в доларах і євро, розповідав Reuters знайоме із ситуацією джерело. За його словами, ці банки могли проводити платежі у доларах та євро на рахунках у своїх материнських структурах у КНР, але через санкції проти біржі зупинили такі операції.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK