Як діятимуть графіки відключень 16 липня
З 1 липня ціни на бензин і дизель почнуть стрімке зростання | Фото: pixabay.com

З 1 липня ціни на бензин і дизель почнуть стрімке зростання

На українців чекають ціни на паливо, які можна порівняти з європейськими, після запланованого підвищення акцизів. Бізнес і споживачі вже висловлюють занепокоєння, оскільки зростання вартості палива безпосередньо вплине на ціни в магазинах.

Згідно із запропонованими змінами, за поточних ринкових умов, з 1 липня 2024 року очікується різке збільшення вартості палива для споживачів, як для промисловості, так і для фізичних осіб на АЗС. За даними аналітиків ЗМІ, бензин подорожчає на 1,5 грн/л, а дизельне пальне - на 2,0 грн/л.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Експерти попереджають, що таке збільшення цін на паливо може істотно позначитися на загальній вартості товарів і послуг, що призведе до додаткового фінансового навантаження на українських споживачів.

Що вирішили в Раді

4 червня 2024 року Верховна Рада схвалила за основу проєкт закону про підвищення ставок акцизного податку на пальне до мінімального рівня, встановленого в Євросоюзі. Зазначимо, що депутати підтримали не урядовий законопроєкт, а альтернативний №11256-2 з меншими акцизами на скраплений автомобільний газ (LPG), повідомив нардеп Ярослав Железняк.

За ухвалення законопроєкту проголосували 227 народних депутатів при 226 мінімально необхідних.

Відповідно до положень європейської директиви № 2003/96/ЄС, мінімальні ставки акцизного податку мають становити: для бензину – 359 євро за 1000 літрів, для дизельного пального – 330 євро за 1000 літрів, а для скрапленого газу – 125 євро за 1 000 кілограмів (орієнтовно 68 євро за 1 000 літрів).

Підвищення акцизів до цих показників буде розтягнуте в часі на п'ять років й становитиме від 34% до 136% від нинішнього рівня залежно від типу пального.

Зараз ставка акцизу для бензину становить 213,5 євро за 1000 літрів, для дизелю — 139,5 євро, автогазу — 52 євро, альтернативного палива – 162 євро.

Очікується, що за умови ухвалення цього законопроєкту, державний бюджет у другому півріччі 2024 року щомісяця отримуватиме додаткові надходження в розмірі приблизно 1 604,72 мільйона гривень.

Перша хвиля здорожчання цін на пальне

Аналітики попереджають, що ціни на АЗС виростуть вже з 1 липня.

"За графіком запропонованих змін за поточних ринкових умов вже 1 липня 2024 року планується стрімке збільшення вартості пального для споживачів (промисловості та фізособам на АЗС). Зокрема, бензини стануть дорожчими на 1,5 грн/л, дизпальне - на 2,0 грн/л", - пишуть аналітики видання Нафторинок.

Економіст Олег Пендзин, своєю чергою, нагадує, що українці вже пережили два підняття цін на пальне від початку повномасштабного вторгнення.

Перший раз підняли податки на пальне до 7% ПДВ й акциз до 100 євро за 1 тисячу літрів. Другий - у липні 2023 року акцизи на пальне були встановлені в діапазоні від майже 140 євро до 213 євро та 20% ПДВ.

Відтак Пендзин нагадує, що у травні 2022 року вартість пального в середньому була лише на 5 - 6 гривень меншою порівняно з аналогічним періодом тепер.

"Тоді у вартість пального не входили ані податок на додану вартість, ані акциз, але ціна все одно була на рівні 50 гривень за літр",- зазначив аналітик у коментарі 24 каналу.

З 1 липня, міркує Пендзін, середня вартість пального, найімовірніше, зросте на 1,5 гривні за літр. Водночас він  додає, що таке зростання ціни нічого принципово не змінить на ринку.

"У червні не варто очікувати ажіотажу на пальне",- каже експерт.

Директор консалтингової групи А-95 Сергій Куюн в своєму Facebook також прогнозує, наскільки зросте ціна на паливо з 1 червня.

"Податкова складова на бензин та дизель на першому етапі зросте на 1,5-2 грн/л",- зазначає він.

Втім не варто забувати, що паливо - це складова в ціні майже всіх груп товарів. І про соціальний бік здорожчання бензину, дизпалива та газу треба поговорити окремо.

Заплатить кінцевий споживач

Члени Української Ради Бізнесу у відкритому зверненні до ВРУ зауважили, що збільшення акцизного податку можливе тільки після вагомої аргументації, з детальними розрахунками експертів та міністерствами й відомствами.

"Бізнес-асоціації вважають неприпустимим без економічного обґрунтування, без розрахунків соціальних наслідків, - пропонувати збільшення ставок акцизного податку на пальне. Збільшення акцизів на пальне призведе до стрибка роздрібних цін на бензин, дизельне пальне та скраплений газ, а це, своєю чергою, збільшить собівартість товарів та послуг",- зазначають в Раді Бізнесу.

Аналітик консалтингової компанії Нафторинок Олександр Сіренко також розкритикував підвищення акцизів.

"За весь цей фестиваль і додаткове навантаження податків на літрі пального заплатить кінцевий споживач. Тобто, тут чудес не буде: додатковий акциз перетвориться у нові гривні на АЗС",- зауважив Сіренко в розмові з УНІАН. 

Він наголосив: аргументація, що треба привести ці акцизи до  тих, які є в Євросоюзі, точно неправильна, адже тоді і решту норм треба приводити до вимог Євросоюзу.

"У нас заробітна плата набагато нижча, ніж у країнах Європи. Крім того, я взагалі не поціновувач правила високих акцизів. Я і в Європі їх не розумію. Мені, до прикладу, подобається, як працюють у Штатах: там низькі податки на автопродукти, і бензин, дизель настільки доступний! У них дешевше зараз пальне, ніж в Україні, для розуміння. І це дає можливість якомусь американцю подорожувати на автомобілі", - наголосив Сіренко. 

Про соціальні наслідки каже й головний консультант центру зовнішньополітичних досліджень Національного інституту економічних досліджень Іван Ус.

"Слід прораховувати наслідки і здатність громадян платити гроші. Якщо все-таки уряд вважає, що можуть платити, і це не призведе до потенційних заворушень - тоді проблем немає. Але якщо виникнуть проблеми, то краще подумати двічі, ніж робити цей крок. Ми маємо просто пояснювати нашим партнерам, що це все робиться з метою збереження соціальної стабільності в Україні, що дуже важливо в умовах ведення повномасштабної війни",- каже Ус в розмові з Главкомом.

А керівник Секретаріату Ради підприємців при Кабінеті міністрів Андрій Забловський в своєму виступі нагадав, що подорожчання бензину та дизпалива, яке ініціює Кабмін, у короткостроковій перспективі дасть ефект і забезпечить збільшення надходжень до бюджету. Але у довгостроковій це призведе до зменшення надходжень, тому що зростуть обсяги тіньового ринку та "бодяжного" пального.

"Від цього постраждає і держава, і споживач, і в тому числі сектор оборони, адже це неякісне пальне в тому числі буде постачатися для потреб нашого сектора оборони",- заявив Забловський.

Втім, деякі експерти все ж переконані, що підвищувати акциз - варто. Сергій Куюн нагадав, що уряд вимушений підвищувати податки, зокрема акцизи на пальне, щоб закрити дірку у сотні мільярдів гривень бюджету, де ключова стаття - оборона.

"Тож я раджу не скиглити, а готуватись до справжніх важких часів. Вони давно настали для тих, хто на фронті, хто намагався й намагається подовжити комфортне життя "тиловиків". Але прийшов час затягувати паски",- зазначив експерт.

За матеріалами
 Корреспондент.net

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK