Шольц: без Росії миру не досягти
Повітряний флот України поповнять літаки російської компанії | Фото: pixabay.com

Повітряний флот України поповнять літаки російської компанії

У повітряному флоті України з'явилися два пасажирські літаки Ан-148-100Е російської компанії "Ильюшин Финанс Ко". Рішення стягнути їх у дохід української держави ухвалив Вищий антикорупційний суд України.

"Вищий антикорупційний суд рішенням від 15 травня 2024 року задовольнив позов Міністерства юстиції України до АТ “”Ильюшин Финанс Ко." щодо застосування санкції, передбаченої пунктом 1-1 частини першої статті 4 Закону України “Про санкції”", - йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства юстиції України.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Так, АТ "Ильюшин Финанс Ко." є спеціалізованою компанією, що входить до складу державної корпорації "Ростех" і відповідає за функціональний напрямок у сфері лізингу, управління обслуговування та продажу літаків, виготовлених на російських авіаційних заводах.

АТ "ИФК" у складі "Ростеха" займає свою нішу, що загалом забезпечує функціонування стратегічно важливої для РФ галузі авіаперевезень.

"Рішенням ВАКС у дохід держави стягнуто два середньомагістральні пасажирські літаки Ан-148-100Е", - йдеться в повідомленні.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK