Шольц: без Росії миру не досягти
Голландію виключено з фіналу Євробачення 2024

Голландію виключено з фіналу Євробачення 2024

Голландський виконавець Йост Кляйн не братиме участі у фіналі Євробачення, поки шведська поліція розслідує скаргу на неналежну поведінку, повідомив Європейський мовний союз (EBU).

26-річний співак вийшов у фінал конкурсу з піснею Europapa, присвяченою його покійним батькам, у четвер увечері на стадіоні Malmo Arena у Швеції.

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

Але в суботу вранці EBU підтвердив, що його відсторонили від участі в конкурсі після розслідування "інциденту", що стався після його виступу.

Кляйн був відсторонений від репетицій раніше в п'ятницю і не брав участі у вечірньому виступі перед журі.

У заяві EBU йдеться про таке: "Голландський артист Йост Кляйн не братиме участі в Гранд-фіналі конкурсу пісні "Євробачення" цього року.

"Шведська поліція розслідувала скаргу, подану жінкою зі знімальної групи після інциденту, що стався після його виступу в півфіналі в четвер увечері.

Поки судовий процес йде своєю чергою, йому не варто продовжувати участь у конкурсі".

"Ми хотіли б уточнити, що, всупереч деяким повідомленням у ЗМІ та спекуляціям у соціальних мережах, цей інцидент не був пов'язаний з будь-яким іншим виконавцем або членом делегації.

Ми дотримуємося політики абсолютної нетерпимості до неналежної поведінки на нашому заході і прагнемо забезпечити безпечне і надійне робоче середовище для всіх співробітників конкурсу".

У світлі цього поведінка Йоста Кляйна по відношенню до члена команди вважається порушенням правил конкурсу".

У гранд-фінал 68-го конкурсу пісні "Євробачення" пройдуть 25 пісень-учасниць".

AVROTROS - голландська телевізійна мережа, відповідальна за голландську участь, - заявила: "Ми взяли до відома дискваліфікацію EBU.

"AVROTROS вважає дискваліфікацію непропорційною і шокована цим рішенням. Ми глибоко шкодуємо про це і повернемося до цього питання пізніше".
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK