Графіки відключень на 18 липня: по дві, три і чотири черги
Кейт Міддлтон: Я ще не вибралася з кризи

Кейт Міддлтон: Я ще не вибралася з кризи

Принцеса Уельська, заявила, що вона робить "хороші успіхи" у своєму одужанні від раку, і вперше за кілька місяців з'явиться на публіці на офіційному святкуванні дня народження короля Чарльза в суботу.

Принцеса Уельська Кетрін заявила в п'ятницю, що вона робить "хороші успіхи" у своєму одужанні від раку і вперше за кілька місяців з'явиться на публіці на офіційному святкуванні дня народження короля Чарльза в суботу, повідомляє CNN.

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

Кетрін, у якої в березні діагностували рак, у своїй новій заяві в п'ятницю сказала, що вона переживає "хороші і погані дні", проходячи курс хіміотерапії, і очікує, що її лікування триватиме "ще кілька місяців".

"Я роблю хороші успіхи, але, як відомо всім, хто проходить курс хіміотерапії, бувають хороші і погані дні", - сказала вона.

"У погані дні ви відчуваєте слабкість, втому і змушені поступатися своєму організму. Але в хороші дні, коли ти почуваєшся сильніше, ти хочеш отримати максимум користі зі свого самопочуття", - додала Кетрін.

"Моє лікування триває і триватиме ще кілька місяців", - написала вона. "У ті дні, коли я почуваюся досить добре, я із задоволенням беру участь у шкільному житті, приділяю особистий час тому, що надає мені енергії та позитиву, а також починаю потроху працювати вдома".

Вона сказала, що сподівається взяти участь у ще кількох заходах протягом літа, але визнає, що "ще не все втрачено".
"Я була вражена всіма цими добрими словами підтримки і підбадьорення за останні кілька місяців", - написала Міддлтон. "Це дійсно має величезне значення для нас із Вільямом і допомогло нам обом пережити важкі часи".

"Я вчуся бути терплячою, особливо в умовах невизначеності. Я приймаю кожен день таким, яким він приходить, прислухаюся до свого тіла і дозволяю собі взяти цей такий необхідний час для одужання".

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK