График отключения на 14 июля: киевляне останутся без света на 12 часов
Репортерський рекорд: 90 інтерв'ю за 55 годин 24 секунди

Репортерський рекорд: 90 інтерв'ю за 55 годин 24 секунди

Клара Чизоба Кронборг із Нігерії веде ток-шоу на YouTube під назвою "Всесвітнє жіноче шоу". У 2022 році вона поставила собі за мету і побила рекорд марафону-інтерв'ю Роба Олівера, який показав час 37 годин 44 хвилини. 

Марафон-інтерв'ю включав у себе бесіди з людьми різного походження. Співрозмовники розповідали про те, як вони домоглися успіху у своїх галузях як політики, власники бізнесу, творці контенту та багато інших.

"Ця спроба встановити рекорд була спрямована на те, щоб зібрати разом різних людей, поділитися їхніми надихаючими історіями і налагодити значущі зв'язки в глобальному масштабі", - сказала Кронборг в інтерв'ю для Книги рекордів Гіннесса. "Я прагну до того, щоб голос працьовитих жінок був почутий, і хочу використовувати їхні історії, щоб надихнути інших, які стикаються з аналогічними проблемами".

Кронборг проводила інтерв'ю на пришвартованій в Марбельї яхті . Кожну годину у ведучої була 5-хвилинна перерва. Під час марафону було дві неприємності - у неї часто сідав голос і вона хрипіла, але також їй довелося вдягнути підгузок для дорослих. Часто бігати в туалет не було можливості. Крім того, страшенно боліли шия і спина, хотілося спати.

"Згадуючи все, через що я пройшла фізично, розумово, фінансово, емоційно - це здається таким нереальним", - сказала Кронборг.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK