Рада пішла на "канікули": зміну кадрів у Кабміні перенесли на серпень, - ЗМІ
Жигунов зніматиме кіно про "український націоналізм". Його консультує ФСБ

Жигунов зніматиме кіно про "український націоналізм". Його консультує ФСБ

Сергій Жигунов заявив про початок роботи над проєктом "Порода". Цей фільм розповідає про історію становлення українського націоналізму. Зйомки першого сезону відбуватимуться в Москві, розповів артист кореспонденту ТАСС.

"Днями починаємо знімати проект, який умовно називався "Донбас", зараз він називається "Порода". Це багатосерійний фільм, історія шахтарської родини. Перший сезон історії з 1918 по 1953 рік із 16 серій знімемо вже зараз, а в ідеалі я хотів би зняти картину [про події] до 2014 року, до першого пострілу. Це дуже складно, це сага, епос, історія дуже багатьох людей: одна велика сім'я, інша. Історія виникнення, становлення націоналізму українського, історія про час існування східної та західної України з нюансами з усіма. Така спроба розібратися в усьому, насправді, в тому, що відбувається зараз. Дуже багато людей, я бачу, не розуміють, чому це сталося. Ця історія про це. Складна, важка, але чесна, зокрема з історичними фактами, про які ніколи не говорили, принаймні, коли я навчався в школі та інституті", - сказав Жигунов.

За його словами, картину зніматимуть три режисери-постановники, тому що вона охоплює великий період історії блоками 1918-1921 років, 1933-1934 років і 1941-1953 років. "У мене матеріалів на столі лежить гора, з найрізноманітніших питань приходять документи. І нас консультує ФСБ, тому що є архіви, які розкрили щодо бандерівського руху. Взагалі, мушу вам сказати, що документи, які до нас потрапили, вони такі, що я не можу собі дозволити їх на екран пустити. Тому що настільки страшно іноді, що це просто перетинає межу художню".

Жигунов зазначив, що на команду чекає складна підготовка щодо костюмів, реквізиту і декорацій. "Ми збираємося будувати Львів під Москвою. Це декорації, які займуть 4,5 га, - сказав артист. - Сергій Семенович Собянін [мер Москви] виділив дуже серйозні кошти, будуємо Юзофку, так раніше називався Донецьк. На прохання Москви ми будуємо так, що це буде 49 років стояти ще. Тобто це залишиться для екскурсій та інших зйомок".
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK