Шольц: без Росії миру не досягти
Адміністрація США сумнівається, що Ізраїль зможе домогтися перемоги в Газі

Адміністрація США сумнівається, що Ізраїль зможе домогтися перемоги в Газі

Адміністрація Байдена не вважає ймовірним або можливим, що Ізраїль здобуде "повну перемогу" над ХАМАСом у Газі, заявив заступник держсекретаря США Курт Кемпбелл.

У той час як офіційні особи США закликають Ізраїль допомогти розробити чіткий план управління Газою після війни, коментарі Кемпбелла є найяскравішим на сьогоднішній день визнанням з боку високопоставленого американського чиновника, що нинішня військова стратегія Ізраїлю не принесе того результату, якого він прагне.

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

"У деяких відношеннях ми боремося за теорію перемоги", - сказав Кемпбелл на молодіжному саміті НАТО в Маямі. "Іноді, коли ми уважно слухаємо ізраїльських лідерів, вони говорять в основному про ідею.... приголомшливої перемоги на полі бою, повної перемоги".

Порівнюючи ситуацію в Газі з повторюваним повстанським рухом, з яким Сполучені Штати зіткнулися в Афганістані та Іраку після вторгнення в ці країни після терактів 11 вересня, Кемпбелл каже, що необхідне політичне рішення.

"Я думаю, ми вважаємо, що необхідне політичне рішення... Що відрізняється від минулого в цьому сенсі, то це те, що багато країн хочуть рухатися в напрямку політичного рішення, за якого права палестинців будуть більш поважати", - говорить він.

"Я не думаю, що це коли-небудь було так складно, як зараз", - додає він.
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK