Шольц: без Росії миру не досягти
"Секретна зброя" Польщі може налаштувати Трампа проти Путіна

"Секретна зброя" Польщі може налаштувати Трампа проти Путіна

Польща має у своєму розпорядженні "секретну зброю", яка може налаштувати Дональда Трампа проти президента РФ Володимира Путіна.

Про це йдеться в матеріалі американського видання Politico.
 

Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

В опозиційній партії Право і справедливість стверджували, що виділення пакета допомоги Україні на 61 млрд доларів у США стало можливим завдяки впливу президента Польщі Аджея Дуди, який за кілька днів до голосування в Сенаті зустрічався з Трампом.
 
Уточнюється, що в уряду прем'єра Дональда Туска й опозиційної партії є безліч розбіжностей, але вони єдині в питанні необхідності перетягнути Трампа на свій бік.
 
"Я сподіваюся, що під час зустрічі в Нью-Йорку президент скористався рекомендацією польського уряду і представив польську точку зору на питання безпеки. У цих питаннях нам потрібна максимальна згода і мінімум розбіжностей", - говорив Туск.

За даними видання, польські коаліція і опозиція єдині щодо ризику, який виходить від РФ, а також небезпеки виходу США з НАТО і відмови від Європи за другого президентства Трампа. 
Підкреслюється, що в разі можливого переобрання Трампа у Польщі є козир через Дуду. У Польщі вважають, що до кандидата в президенти США потрібно "підмазатися".

Уточнюється, що Трампу подобається, щоб його хвалили і поважали на публіці. А Дуда був одним із небагатьох політиків, хто не став вітати Джо Байдена з перемогою на минулих виборах. Ба більше, представники польської ПіС часто виступають на зборах американських консерваторів. 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK