График отключения на 14 июля: киевляне останутся без света на 12 часов
США подали в суд на виробника фотошопу Adobe за приховування плати

США подали в суд на виробника фотошопу Adobe за приховування плати

Уряд США подав до суду на компанію Adobe, звинувативши виробника Photoshop і Acrobat у нанесенні шкоди споживачам шляхом приховування значних зборів за припинення передплати на найпопулярніший план і ускладнення скасування передплати.

У скарзі, поданій до федерального суду Сан-Хосе, штат Каліфорнія, Федеральна торгова комісія заявила, що Adobe приховує плату, що інколи сягає сотень доларів, та інші важливі умови свого "щорічного платного щомісячного" плану передплати в дрібному шрифті або за текстовими полями та гіперпосиланнями.

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

Згідно зі скаргою, Adobe розраховує плату за дострокове розірвання як 50 % від решти платежів, якщо користувач відмовляється від підписки в перший рік.

FTC також заявила, що Adobe змушує передплатників, які бажають скасувати передплату онлайн, без необхідності переходити численними сторінками, а тих, хто скасовує передплату телефоном, часто відключають, примушують повторювати свої дії кільком представникам та стикаються зі "спротивом і затримками" з боку цих представників.
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK