Шольц: без Росії миру не досягти
США в будь-якому разі допомагатимуть Ізраїлю в пошуках керівництва ХАМАСу

США в будь-якому разі допомагатимуть Ізраїлю в пошуках керівництва ХАМАСу

Заступник радника з національної безпеки США Джон Файнер спростовує повідомлення Washington Post, у якому стверджується, що адміністрація Байдена заявила Ізраїлю, що надасть йому розвідувальні дані для пошуку керівництва ХАМАСу в Газі, якщо Єрусалим погодиться відмовитися від планів масового вторгнення в Рафіах, повідомляє JTA.

"Це неправда", - сказав Файнер на зустрічі з групою лідерів єврейських громад.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

За кілька днів до появи цього повідомлення прессекретар Білого дому Джон Кірбі заявив журналістам, що США допомагають Ізраїлю в боротьбі з лідерами ХАМАСу "на постійній основі", не вказуючи водночас, що ця допомога обумовлена.

Офіційний представник Білого дому також спростував повідомлення Washington Post, заявивши газеті The Times of Israel: "Допомога Ізраїлю в переслідуванні лідерів ХАМАСу та надання будь-якої наявної в нас інформації про їхнє місцезнаходження є для нас найвищим пріоритетом, а не умовою за послугу. Усе це не залежить від оперативних рішень Ізраїлю".

"Сполучені Штати день і ніч працюють з Ізраїлем над пошуком високопоставлених лідерів ХАМАСу, які були авторами жорстокого терористичного нападу 7 жовтня", - продовжує посадовець. "Ми надаємо безпрецедентну підтримку - так, як можуть тільки Сполучені Штати, щоб допомогти Ізраїлю притягнути їх до відповідальності. І ми продовжимо невпинно працювати над досягненням цієї мети в майбутній період". 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK