Війська РФ атакували Дніпропетровщину. Є поранені
Зірка "Нью-Йорк Джетс" перепрошує за слова про те, що євреї "керують світом"

Зірка "Нью-Йорк Джетс" перепрошує за слова про те, що євреї "керують світом"

Захисник "Нью-Йорк Джетс" Соус Гарднер каже, що його "наміри були позитивними", коли він повторив антисемітське висловлювання.
23-річний Гарднер, який був обраний четвертим у загальному заліку на драфті НФЛ 2022 року, долучився до прямої трансляції з інтернет-користувачем Адіном Россом, який є євреєм і має свою власну історію підбурювальних коментарів. У 29-секундному ролику, що поширився в мережі, Росс і Гарднер сидять у кімнаті з кількома іншими людьми, коли Росс каже: "Єврей продав мені це, тому що я єврей".

Про що він говорив, було незрозуміло, але Гарднер вступив у розмову: "Скажу чесно, нічого смішного і дивного", - сказав він, після чого зробив паузу і закрив обличчя рукою.


Читайте нас у Telegramтільки найактуальніші та перевірені новини

Гарднер продовжив: "Ви всі керуєте світом. У них так багато руху по всьому світу. Ви б бачили, як вони ходять в аеропорту".

Троє чоловіків у кімнаті засміялися над зауваженням Гарднера, а також Росс. Чути, як один із чоловіків каже: "Це факти".

У вівторок, після звинувачень в антисемітизмі, Гарднер опублікував на сайті X, колишньому Twitter, заяву, в якій стверджував, що не знав про негативний підтекст своїх коментарів.

"Я люблю всіх людей", - написав він. "Хоча мої наміри були позитивними, я щойно дізнався, що люди використовують ті самі слова, якими я поділився, для вираження ненависті до єврейського народу. Це не те, про що я говорю, і я вдячний тим, хто знайшов час, щоб просвітити мене в цьому питанні".

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK