В Україні знову продовжать військовий стан
Гаррі Каспаров: від 7 жовтня найбільше виграв Путін

Гаррі Каспаров: від 7 жовтня найбільше виграв Путін


Колишній чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров відвідав Ізраїль.

Каспаров дав інтерв'ю газеті The Jerusalem Post.

Каспаров в інтерв'ю провів паралелі між російсько-українською війною і боротьбою Ізраїлю з ХАМАСом у Газі та Хізбаллою на півночі.

"Ви маєте справу з утвореннями, які не можуть функціонувати, не нападаючи на Ізраїль. Доки в Ірані правлять аятоли, на Близькому Сході не буде миру. Без зміни режиму в Москві і Тегерані миру не буде".

"Ви повинні довести справу до кінця. Адміністрація США хоче знайти золоту середину, але для мене це виглядає катастрофічно".

"Я не великий шанувальник Бен'яміна Нетаньягу, і це м'яко сказано, але він - демократично обраний лідер єдиної демократії в регіоні, а з іншого боку, у вас бандити і терористи, яких потрібно відтіснити".

Хоча він не навів жодних вагомих доказів, Каспаров заявив, що ХАМАС ніяк не міг побудувати мережу тунелів у Газі без допомоги експертів, таких, як можна знайти в Росії, але навряд чи де-небудь ще.

Він також припустив, що час нападу терористів ХАМАСу на Ізраїль 7 жовтня був зручним для Путіна - щоб відвернути увагу від війни в Україні. Цей напад 7 жовтня чудово вписується в його уявлення про Путіна як про "обачливу і маніпулятивну людину"

"Тунелі ХАМАСу не прості; терористи живуть у безпеці. Тільки одна країна може спланувати сотні кілометрів тунелів, і для цього потрібні професіонали, як потрібні інженери для будівництва метро".

"Путін відвернув увагу від війни в Україні; він - головний бенефіціар теракту 7 жовтня", - сказав Каспаров.

"Те, як було проведено атаку, змусило Ізраїль вжити заходів у відповідь, і таким чином він відвернув увагу від війни в Україні".


 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK