Графіки відключень на 18 липня: по дві, три і чотири черги
Німеччина передає Україні 100 ракет для систем ППО Patriot

Німеччина передає Україні 100 ракет для систем ППО Patriot

Німеччина спільно із союзниками надає Україні 100 ракет для систем протиповітряної оборони Patriot. Понад 30 перехоплювачів уже передали. Про це заявив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус на спільній пресконференції із президентом України Володимиром Зеленським.

Німецький чиновник нагадав про те, що він нещодавно їздив до Одеси та побачив наслідки російських ударів по місту, а також оголосив про новий пакет військової допомоги.

"І особливо після того, як я побачив, наскільки критично важливою є протиповітряна оборона України для виживання, сьогодні я маю задоволення оголосити про постачання значної кількості перехоплювачів для Patriot - однієї сотні", - зазначив міністр.

За його словами, ракети для Patriot Німеччина передає в рамках ініціативи, у якій беруть участь Данія, Нідерланди та Норвегія.
"32 з цих перехоплювачів вже було передано за останні два дні, а решту 68 буде надано у найближчі тижні", - розповів Пісторіус.

Він зазначив, що такі постачання допоможуть захистити українську інфраструктуру та життя мирних людей.

Нагадаємо, Німеччина вже передала Україні дві системи ППО Patriot. Також у квітні німецька влада анонсувала передачу ще третьої батареї. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK