Графіки відключень на 18 липня: по дві, три і чотири черги
Глава МЗС Британії відповів, чого боїться Путін

Глава МЗС Британії відповів, чого боїться Путін

Володимир Путін боїться, що європейські країни візьмуться за заморожені активи РФ і відмовляться від вуглеводнів.

Таке припущення на на церемонії відкриття конференції Ukraine Recovery Conference озвучив міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

За його словами, зупинено потік російської нафти, і тепер настав час переконатися, що російський газ повністю буде «відключено» в Європі.

"Нам потрібно використовувати заморожені російські активи. Потрібно запитати себе: чого боїться Путін? Він боїться, що ми відмовимося від вуглеводнів. Він боїться, що ми візьмемося за заморожені державні активи Росії. І я сподіваюся, що на саміті G7 цього тижня ми щонайменше домовимося використовувати відсотки від заморожених активів для того, щоб зібрати величезну позику для України. І гроші почнуть надходити задовго до листопадових виборів в Америці", - зазначив він.

Кемерон додав, що по екології боляче б'є російський тіньовий флот, який використовує незастраховані кораблі. У зв'язку з цим він закликав заарештовувати в нейтральних портах такі судна і переконатися, що їм не дозволяють продавати по всьому світу нафту з РФ.

"У нас є всі карти: найсильніша економіка, найкращі альянси, досвід, знання, і ми повинні використовувати все це. Британія зіграє свою роль, ми займаємося страхуванням, і це чудово, що Lloyd's Insurance, які присутні тут сьогодні, допомогли зі страхуванням Чорного моря", - додав він.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK