В Україні знову продовжать військовий стан
Гутерриш поставить Ізраїль в один ряд з ІДІЛом та «Аль-Каїдою»

Гутерриш поставить Ізраїль в один ряд з ІДІЛом та «Аль-Каїдою»

Генеральний секретар ООН поінформував аташе ЦАХАЛу у Вашингтоні про те, що він вносить Ізраїль до списку країн і груп, які завдають шкоди дітям у зонах конфліктів.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш повідомив аташе ЦАХАЛу у Вашингтоні генерал-майору Хеді Зільберману, що він ухвалив рішення занести Ізраїль до чорного списку країн та організацій, які заподіюють шкоду дітям у зонах конфліктів, поряд із Росією та терористичними організаціями ІДІЛ, «Аль-Каїда» та «Боко Харам».

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

Усі спроби Ізраїлю переконати Гутерріша уникнути цього кроку не увінчалися успіхом, і Ізраїль з'явиться у списку, який буде опубліковано наступного тижня.

Джерела, знайомі з цим питанням, заявили, що це була програна битва. "Нинішній Генеральний секретар ненавидить Ізраїль - і вплинути на нього неможливо. Занесення Ізраїлю до чорного списку дуже проблематичне і може змусити країни світу запровадити ембарго на постачання зброї Ізраїлю".

Згідно з оцінками, назву держави Ізраїль не буде прямо згадано в доповіді, але буде написано, що «ізраїльські сили безпеки» несуть відповідальність за ситуацію, що склалася.
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK