Путіна треба поставити на місце, - Зеленський
Іранська єврейська громада сумує щодо загибелі президента Раїсі

Іранська єврейська громада сумує щодо загибелі президента Раїсі

Лідери іранської єврейської громади опублікували траурне повідомлення за президентом Ірану Ібрагімом Раїсі після його загибелі у вертолітній катастрофі. "Ми сповнені смутку".

Іранська єврейська громада, очолювана головним рабином Герамі, опублікувала від імені громади жалобне повідомлення у зв'язку із загибеллю президента Ірану Ібрагіма Раїсі, міністра закордонних справ країни та ще кількох людей у вертолітній катастрофі в неділю.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

"Ми сповнені смутку і ридань після загибелі святих аятол Ібрагіма Раїсі, президента країни і слуги іранського народу, разом з іншими дипломатами та офіційними особами Іранської Республіки, Верховного лідера революції і всього народу його землі", - йдеться в повідомленні.

"Іранська громада сумує з приводу раптової загибелі свого президента та інших убитих національних службовців. Разом з усіма іранцями ми просимо Всевишнього про найвищі почесті для принців цієї землі".

Минулого року рабин Герамі, очолюючи делегацію рабинів, до якої входили голови єврейських громад, зустрівся з Раїсі на зустрічі релігійних лідерів.

Під час цієї зустрічі Раїсі згадав Ізраїль, сказавши: "Ті, хто пригноблює знедолений народ у Палестині, прикриваючись ім'ям євреїв, не мають жодного стосунку до єврейської релігії та послідовників пророка Мойсея сьогодні. Ті, хто пригноблює людей у будь-якій точці світу в ім'я християнства, не мають жодного стосунку до християнства, бо всі пророки ненавиділи пригноблення".

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK