Графіки відключень на 18 липня: по дві, три і чотири черги
ISW: Росіяни мають намір розпочати другу фазу наступу під Харковом

ISW: Росіяни мають намір розпочати другу фазу наступу під Харковом

Російські війська, ймовірно, мають намір розпочати другу фазу своєї наступальної операції на півночі Харківської області після запланованого захоплення Вовчанська. Однак опір України може вимагати від окупантів проведення ще однієї хвилі посилених штурмів, щоб завершити захоплення міста, вважають аналітики Інституту вивчення війни (ISW). 

Перекидання Росією підкріплення до Харківської області вказує на те, що для Кремля, ймовірно, відведення українських сил із критичних ділянок лінії фронту на сході України та створення «буферної зони» на півночі Харківської області є пріоритетом, зазначили в Інституті.

Там вважають, що окупанти, ймовірно, мають намір почати другу фазу своєї наступальної операції на півночі Харківської області після запланованого захоплення Вовчанська, хоча позиційні бої і можливі українські контратаки можуть вимагати від російських військ проведення ще однієї хвилі посилених штурмів у цьому районі, щоб завершити захоплення міста.

ISW, як і раніше, оцінює, що російські сили, ймовірно, стримують багато резервів Північного угруповання військ, поки воно не наблизиться до запланованої кінцевої чисельності в 50 000-70 000 осіб.

Однак, на думку аналітиків ISW, Північне угруповання військ навіть на верхній межі заявленої кінцевої чисельності не матиме необхідної живої сили для проведення успішної операції із захоплення Харкова.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK