В Україні знову продовжать військовий стан
Яким буде населення Німеччини вже через 10 років?

Яким буде населення Німеччини вже через 10 років?

Цікава статистика вийшла на поверхню щодо результатів нововведення в німецьку політику міграції. Начебто і Меркель давно не при владі, але подивіться, що відбувається.

У 2023 році в Німеччині отримали громадянство понад 200 000 осіб. Таким чином держава побила рекорд 2000 року

Число нових громадян за 2023 рік приблизно на 31 000 осіб більше, ніж за минулий, повідомило Федеральне статистичне відомство Німеччини.

А тепер, зверніть увагу на таке. Більше третини з тих, хто отримав німецький паспорт минулого року (38%), раніше мали сирійське громадянство. Порівняно з попереднім роком цей показник збільшився на 27 100 осіб - більш ніж на половину за один рік.

Середній вік серед усіх нових громадян - 29,3 року, тоді як у населення Німеччини загалом - 44,6 року.

П'ять провідних країн походження натуралізованих громадян у 2023 році були Сирія, Туреччина, Ірак, Румунія та Афганістан. Більше половини (56%) нових громадян були вихідцями з однієї з цих держав.

На вихідців із Туреччини та Ірану припало 10 700 натуралізацій.

Кількість українців, наприклад, які отримали німецький паспорт 2023 року, зросла лише на 300 осіб і становила 5900 осіб за рік, тобто 3% від загальної кількості натуралізацій.

Ну і вишенька на торті. З червня набуває чинності спрощений закон про натуралізацію. Німецькі паспорти видаватимуть через п'ять років, а в деяких випадках навіть через три роки.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK