В Україні знову продовжать військовий стан
Консульство США в Сіднеї розмалювали пропалестинськими символами

Консульство США в Сіднеї розмалювали пропалестинськими символами

Прем'єр-міністр Австралії Ентоні Албанезе засуджує акти вандалізму щодо консульства США в Сіднеї після того, як будівля була зіпсована в результаті, як стверджують місцеві ЗМІ, пропалестинської акції протесту.

За даними поліції Нового Південного Уельсу, будівля в північному передмісті найбільшого міста Австралії зазнала нічного нападу: чоловік із невеликою кувалдою облив її фарбою.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Дев'ять вікон консульства було пошкоджено, а двері будівлі списано графіті, повідомляє поліція.

За даними ABC News, на дверях були намальовані два перевернуті червоні трикутники над гербом консульства.

Цей символ став означати підтримку ХАМАСу, оскільки терористичне угруповання використовує його у відеороликах, часто позначаючи ціль для нападу.

"Я б просто сказав, що люди повинні шанобливо ставитися до політичних дебатів і дискусій", - сказав Альбанезе на телевізійній пресконференції з Канберри, коли його запитали про інцидент.

"Такі заходи, як розмальовування консульства США, нічого не дають для просування справи тих, хто скоїв злочин, який, звичайно ж, є пошкодженням майна", - додав він.

За даними газети Sydney Morning Herald, цю саму будівлю розмалювали графіті у квітні, а консульство США в Мельбурні розмалювали пропалестинські активісти у травні.


 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK