Генштаб оновив дані: "мінус" 1170 окупантів за добу
МЗС Великої Британії: "Проблема з припиненням бойових дій у ХАМАСі"

МЗС Великої Британії: "Проблема з припиненням бойових дій у ХАМАСі"

Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон вважає, що угода зі звільнення заручників, утримуваних у Газі, є "правильною відповіддю" для припинення війни між Ізраїлем і ХАМАСом.

"Я вважаю, що правильною відповіддю буде спроба зупинити бойові дії шляхом укладення угоди зі звільнення заручників, досягнення паузи в бойових діях, а потім використати це для створення стійкого припинення вогню без повернення до подальшого конфлікту", - сказав Кемерон в інтерв'ю Sky News.

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

"Але проблема в тому, що це повертається до ХАМАСу", - каже він. "ХАМАСу запропонували угоду, яка звільнить сотні ув'язнених з ізраїльських в'язниць, забезпечить паузу в бойових діях... і вони не приймають цю угоду".

"Справжній тиск має бути здійснено на ХАМАС, щоб вони погодилися на угоду із заручниками. Бої можуть припинитися вже завтра", - каже він.

Кемерон розповідає британському виданню, що на нього тиснули, вимагаючи оголосити негайне ембарго на постачання зброї, а за кілька днів на Ізраїль було здійснено "масовану іранську атаку".

"Я не думаю, що це був би мудрий шлях, і я досі не думаю, що це був би мудрий шлях", - каже він.
Кемерон також каже, що Ізраїль не повинен починати широкомасштабний наступ на південне місто Гази Рафіах без планів щодо захисту цивільного населення.
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK