В Україні знову продовжать військовий стан
Розвідка Британії підрахувала втрати Росії у війні проти України

Розвідка Британії підрахувала втрати Росії у війні проти України

За оцінкою британської розвідки, загальна кількість російських втрат убитими і пораненими від початку повномасштабної війни, імовірно, сягнула 500 тисяч осіб. Про це йдеться в розвідувальному огляді Міноборони Великої Британії щодо російсько-української війни 31 травня.

Як зазначили британські оглядачі, у 2024 році російські втрати залишилися на високому рівні, і в травні середні втрати російського особового складу становили понад 1200 осіб на день - це найвищий показник від початку повномасштабної війни.

Підвищений рівень втрат, найімовірніше, є відображенням виснажливого наступу Росії, який та продовжує вести на широкому фронті.

Дуже ймовірно, що більшість російських військ отримують лише обмежену підготовку, і вони не здатні проводити складні наступальні операції, оцінюють у британському Міноборони. Як наслідок, Росія застосовує дрібномасштабні, але витратні хвильові атаки, намагаючись послабити українську оборону.

Росія продовжує набирати додаткові сили для підтримки такого підходу. Однак потреба в постійному поповненні особового складу на передовій майже напевно й надалі обмежуватиме здатність Росії формувати підрозділи з вищим рівнем боєздатності.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK