В Україні знову продовжать військовий стан
США готують нове постачання зброї Україні найближчими тижнями

США готують нове постачання зброї Україні найближчими тижнями

США найближчими тижнями передадуть Україні нові пакети допомоги. У Білому домі вважають, що американська зброя змінює ситуацію на полі бою в Україні. Про це повідомив радник Білого дому з питань нацбезпеки Джейк Салліван.

"Я думаю, що ви можете очікувати протягом наступних тижнів оголошення про подальше постачання значного потенціалу в Україну", - сказав він.

Салліван заявив, що Україна "опинилися в дірі" через затримки з відправкою військової допомоги США. Але, на думку радника Білого дому, Україна "зміцнює лінії" в ключових місцях, зокрема, зупиняє наступ Росії на північ від Харкова.

Салліван також зазначив, що США постачають Україні боєприпаси та інше озброєння. Він погодився з президентом України Володимиром Зеленським, що потрібно більше засобів протиповітряної оборони, і США працюють над цим.

Радник Білого дому підкреслив, що "зброя, яка надходить на поле бою в тих масштабах і кількості за останні кілька днів і тижнів, вплинула на ситуацію на фронті".

Нагадаємо, що США дали Україні дозвіл бити по Росії наданою американською зброєю. Хоча були встановлені обмеження на використання. Українські військові можуть застосовувати надане озброєння тільки в районах, що межують із прикордонними областями.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK